Aktuality

Stavby za rok 2011

Autor: admin Publikováno: 8.3.2012 V rubrikách: Aktuality

V loňském roce bylo dokončeno celkem 7 staveb a na osmé se stále pracuje.Významnou stavbou bylo zateplení Bytového domu Nové Letňany (pro Central Groupe) nebo Viladomy Hájek. Rezidence Golf Hostivař se dokončuje.

Doliny předány

Autor: Administrace Publikováno: 18.2.2011 V rubrikách: Aktuality

V letošním měsíci bylo dokončeno zateplení bytového domu v ulici Na Dolinách,Praha 4.Ve stejném objektu proběhla také rekonstrukce garáží s výměnou vrat a povrchovou úpravou pro další parkovací stání.

V realizaci

Autor: Administrace Publikováno: 26.10.2010 V rubrikách: Aktuality

V současné době probíhá zateplení bytového domu v ulici „Na Dolinách“ – Praha 4. Na Praze 12 v ulici Pejevové v současnosti probíhá zateplení strojoven a střechy.V loňském roce došlo k  zateplení celého objektu včetně výměny zábradlí a zasklení lodžií. … Více »

„Hokejka“ v Liberci dokončena

Autor: Administrace Publikováno: 19.10.2010 V rubrikách: Aktuality

Dne 15.10.2010 bylo dokončeno zateplení „největšího“ panelového domu v ČR. Jedná se o stavbu „SVJ Hokejka“ , kterou můžete nalézt v Liberci,Na Pískovně. Fotografie prací můžete nalézt v galerii.

Nové internetové stránky

Autor: admin Publikováno: 19.8.2010 V rubrikách: Aktuality

Připravili jsme pro vás novou internetovou prezentaci naši společnosti. Věříme, že se vám budou webové stránky líbit a že si je budete pochvalovat stejně jako spolupráci s námi.

Internetová propagace

Autor: admin Publikováno: 18.8.2010 V rubrikách: Aktuality

Při internetové propagaci jsme začali spolupracovat s pražskou internetovou agenturou SIR extra, s.r.o. Vytvořili pro nás nové internetové stránky a dále se budou starat o optimalizaci pro vyhledávače (SEO).