O firmě

Historie společnosti sahá do r.1995, kdy byla zřízena dvě samostatná střediska v Brně a v Praze a na tuto činnost a reference navazuje od r.2008 firma RENOP realizace staveb s.r.o., už jako samostatný subjekt ve Středočeském kraji se sídlem v Říčanech – se stejným zaměřením ve stavebnictví – tj. služby v oblasti rekonstrukce a zateplování staveb se specializací na regeneraci panelové výstavby.

Současně provádíme v rámci služby zákazníkům tepelně technické posouzení obvodových plášťů budov a odborný poradenský servis v oboru tepelné ochrany budov (ČSN 730540:02).

Našimi partnery jsou výrobci, kteří svými výrobky splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu. Samozřejmostí je certifikace výrobků, případně celých systémů a jejich zařazení do třídy „A“.

Za dobu našeho působení na stavebním trhu jsme se stali zajímavými partnery řady investorů, jak v oblasti státní a soukromé sféry, tak i pro stavební firmy.

Při vlastních realizacích se vždy snažíme pro naše obchodní partnery najít optimální řešení jejich požadavků. Řešení nabízíme variantní i s možností rozdělení realizace do jednotlivých etap.

Charakter společnosti

Název firmy RENOP realizace staveb s. r.o.
IČO 28402278
DIČ CZ28402278
Statutární zástupce Ing. Alois Šibal – jednatel společnosti
Celková záruka díla obvykle 60 měsíců (5 let)
Kontrolní a zkušební plán Provedené práce a výrobky jsou průběžně kontrolovány státní zkušebnou i ve zkušební laboratoři výrobce
Likvidace stavebního odpadu Ekologickou likvidaci stavebního odpadu má společnost zajištěnu s firmou působící v regionu města dle plnění předmětu díla zakázky. (dle zákona)